.

Abaokai Zlato Nagradu Trofeje, 5 Cm Plastične Zlato Trofeja za Sport Turnira, Zabave, Nagrade, Osvojiti Nagrade, Takmičenja za Decu i Odrasle, kutiju od 10

Abaokai Zlato Nagradu Trofeje, 5 Cm Plastične Zlato Trofeja za Sport Turnira, Zabave, Nagrade, Osvojiti

KM 0.00

Dostupnost
Dostupno za naručivanje

【Šta Ti Se】:10 Pack 5 Cm Plastične Zlato Trofej Šalice sa prelepom sjajne zlato završiti. 【Kvalitet Materijala】 : Svaki trofej je napravljen od trajnih plastiku i ima zlatne boje trupa, a boja na bazi je crno. 【Izvrsni Pokloni】:Ove male trofeji su savršeni za tvoj mali Prvak je rođendan!Oni su odlična u školi, događaja, zabave, rođendane i u kancelariji, na takmičenjima, nagrade, za zabavu, korporativna događaja, sportski i trkački auto zabavu na temu zalihe, rekvizite, nagrade, nagrade, igre, učešće i mnogo više. 【Visokog Kvaliteta Trofej Čaše】 : Nagradu tvoj pobjednici sa ovim set 10 zlato trofeje kao simbol uspjeh predstavlja sve napornog rada uložio u napor. 【Zadovoljstva kupaca Garantovano】 : Ako iz nekog razloga nisi 100% zadovoljna tvoj otkup, jednostavno kontakt naših prijateljskom uslugom stručnjaci i oni će ni ti poslao zamjenu ili povrat novca, bez pitanja!Vaše zadovoljstvo je naša glavna briga!.Nagradu Trofeje Pakovanje od 10 Većina - Plastične Zlato Trofeja za Sport Turnira, Zabave, Nagrade, Osvojiti Nagrade, Takmičenja za Decu i Odrasle, 5 Cm Karakteristike: Jedno trofej je napravljen od trajnih plastiku i ima zlatne boje trupa, a boja na bazi je crno.Ovi mali trofeji su sjajna novost poklone za svaku zabavu tema.Njihove male velicine i svjetlo težinu dizajn ih natjerati da idealno za ukrase, kostime ili kao rekvizit za svoj film.Boja : Zlato Veličine : 5 cm Količinu : Set 10 Napravljen od Non-Otrovna Plastične Visokog Kvaliteta, Sjajno za Zabavu, Nagrade, Igre, Postignuća Spektakularan u Potrazi Trofeje i Nagrada : Sa naš zlatni trofeje svako je pobjednik!Izazov svi lepo se provedi na zabavi i daj im priznanje i priznanje zaslužuju sa ovim spektakularno izgleda trofeje i nagrade.